Beschrijving
Wij bieden twee identieke chalets aan gelegen op het park “Comfortparcs” aan de rand van Schijndel in een bosrijke omgeving.
Deze vrijstaande chalets zijn gelegen op een ruim perceel met eigen houten berging, tuin met een verhoogd terras en een oprit. De chalets zijn elkaars spiegelbeeld en voorzien van twee slaapkamers, ruime woonkamer en een semi open keuken.
De objecten worden samen aangeboden voor verkoop.
Ideaal als beleggingsobject en uitermate geschikt voor verhuur, waar kan men vandaag de dag zo’n hoog rendement behalen!
Indeling
De chalets zijn bereikbaar via een verhoogd terras aan de zijkant van de woning, trapje en entree, de hal geeft toegang naar alle vertrekken. Aan de voorzijde gelegen woonkamer met raampartijen voor natuurlijk licht en via schuifpui toegang naar het terras met vlonderplanken.
De semi open keuken met keukenraam is voorzien van diverse onder- en bovenkasten, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap en een koelkast.
Er zijn twee slaapkamers aanwezig, de hoofdslaapkamer biedt ruimte voor het plaatsen van een 2-persoonsbed. De aansluitingen voor het wasapparatuur en de opstelling van de cv-ketel bevinden zich in een aparte ruimte.
De ingerichte badkamer heeft een wastafelmeubel, douche met glasscherm, staand closet en een designradiator. Een uitzetraam voor natuurlijke ventilatie aanwezig.
Voorzieningen park:
Parkkosten bedragen thans € 115,- per maand. Deze kosten bestaan uit algemeen onderhoud park, ophalen huisvuil, reservering groot onderhoud, verenigingskosten en kavelkosten.
Financiering:
Vanwege gewijzigde voorwaarden bij hypotheekverstrekkers is het nagenoeg onmogelijk om een financiering te verkrijgen voor een recreatiechalet en u zult dus over voldoende eigen middelen dienen te beschikken.
Verhuur chalets:
Op dit moment zijn beide chalets verhuurd, daarom zijn niet alle foto's beschikbaar. Indien u informatie wenst over de huurcontracten dan kunt u contact met ons kantoor opnemen.
Tuin
De chalets liggen op een ruim perceel ingericht met een (verhoogd) terras met vlonderplanken, fraaie bestrating aan de voor-, en achterzijde, border(s) en een eigen oprit.
Beide chalets hebben een houten berging voor praktische bergruimte.
Bijzonderheden
- Vijverweg 1.078 en Vijverweg 1.079: vraagprijs € 160.000,- k.k.
- Eigen gas-, water-, en elektra meters zijn aanwezig op het park.
- Vijverweg 1-079 (bwj 2004) voorzien van airconditioning, vaatwasser en hardhouten kozijnen met dubbel glas.
- Vijverweg 1.078 (bwj 2015) voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas.
- Park is afgesloten via slagboom en enkel bestemmingsverkeer aanwezig.
- Op korte afstand van de dagelijkse voorzieningen.
- Gunstige ligging ten opzichte van uitvalswegen naar onder andere Eindhoven en s’ Hertogenbosch.
- Aanvaarding in overleg.
- Bezichtigingen uitsluitend na afspraak via ons kantoor.